19 Şub

Gülsuyu hurdacı

Gülsuyu hurdacı hurda  hurdacılık

Bina yıkım işleri çerçevesinde kentsel dönüşüm kapsamında yıkımına karar verilen yapıların yıkımından önce yapılan söküm çalışmalarında ortaya çıkan ikinci el ahşap, amerikan ve çelik kapılar, pimapen doğramalar, banyo mutfak dolapları ve armatürleri ve daha bir çok mobilya geri dönüşüm kapsamında değerlendiriliyor.

Yıkım çalışmalarının söküm safhasında iş makinası ile yıkım başlamadan önce yapının içinde bulunan her türlü yeniden değerlendirilebilir kıymetlerin sökülmesi ve kullanılmış ürün olarak değerlendirilmesi sonucu ekonomiye katkıda bulunulmaktadır. Bina ve diğer yapılarda yıkımdan önce her tülü amerika, masif ve çelik kapılar, pimapen PVC ve ahşap doğramalar, cam -plastik-alümünyum ve bakır gibi yeniden değerlendirilebilir hurda kıymetleri binadan ayıklanıp doğru geri dönüşüm metodları ile bir kıymet olarak yeniden ekonomimize kazandırılmaktadır.

Gülsuyu hurda fiyatları , Hurdacılar , Hurdacı ihtiyaçlarınızda gülsuyu Hurda firmamız hurda alımı yapmaktadır.

Hurda alımı ve hurda satımı işleri ile uğraşarak geri dönüşüm sektörüne katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

gülsuyu hurda olarak İstanbul ilinin ağırlıklı olarak anadolu yakası başta olmak üzere tüm bölgelerinden hurda alımıyapmaktayız.

HURDA BAKIR

 gülsuyu bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

gülsuyu bütün mahallelerinde hurda alım yapmaktayız,küçükyalı hurda olarak en hizli sekilde aracları musterilere gondermekteyiz, hurdaları yerinden gelip almaktayız.

Hurda bakır ve çeşitli bakır hurdalarınızı değerlendirmek hem geri dönüşüme katkı sağlayacak hem de değerli metalinizden sizin dekazanmanızı sağlayacaktır. Bakır hurdalar değerli hurda metallerindendir.

Geri dönüşümüne katkı sağlayarak ekonomiye de fayda sağlamaktasınız.

Değerli madenler bakımından zengin bir ülke konumunda olsak ta bu madenlerin çıkartılması ve işlenmesi çok büyük iş gücüne gerek duymaktadır.

Bu noktada hurda alımı yaparak hem doğal zenginliklerimizi korumakta hem de sizlerin değerli metallerini nakit olarak alarak sizlere fayda sağlamayı amaçlamaktayız.

Hurda bakır ve bakır hurda atıklarınız için bizleri arayarak yerinde tespit yapmamızı sağlayabilirsiniz.

HURDA SARI

 

gulsuyu hurda alım satım hurda kablo

gulsuyu hurda alım satım hurda kablo

Hurda sarı ve sarı hurda olarak tabir edilen değerli metallerinizin atıklarını geri dönüşüme kazandırmanız gerekmektedir. Halk dilinde genel olarak sarı hurda olarak bilinen hurda çeşidi aslında bakır ve alaşımlarını içermektedir.

gülsuyu Hurda olarak sarı hurda atıklarınızı değerlendirmek için sizlerin yanındayız.

Hurda ve hurda çeşitleri konusunda güvenilir bir firma olmak için çalışmaktayız.

1995’lı yıllarda kurulan firmamız hurda , alimunyum , çinko , krom ,karton , kağıt , plastik, sarı, bakır ,kablo ,demir gibi hurdalarınızı yerinden teslim alarak çevreye geri dönüşüm hizmetini de sağlamaktadır.

Gülsuyu Hurda Alım Satım, Gülsuyu Hurda Demir, Gülsuyu Hurda Alimunyum ,Gülsuyu  Hurda Bakır ,Gülsuyu Hurda Sarı Gülsuyu Hurda Çelik Gülsuyu Hurda Çinko Gülsuyu Hurda Krom Gülsuyu Hurda Kablo Gülsuyu Hurda Demir Gülsuyu Hurda Bakır Gülsuyu Hurda Paslanmaz Gülsuyu Hurda Alüminyum Gülsuyu Hurda Kağıt Gülsuyu Hurda Plastik Gülsuyu  Makina Hurdaları Gülsuyu  Hurda Çinko Gülsuyu  Sarı Hurda Gülsuyu Hurda Pet Gülsuyu Hurda Naylon Gülsuyu Hurda Krom Gülsuyu Hurda Kurşun Gülsuyu Hurda Karton

gülsuyu  hurdacı olarak faliyet göstermekteyiz, bize ulasabilmek için google arama motoruna gülsuyu hurdacı,gülsuyu  hurda,gülsuyu  hurdacılar gibi anahtar kelimeler yazarak bizi bulabilirsiniz, gülsuyu  hurda fiyatları,sorularınız, çatı,bodrum temizleme, sokme,kırma gibi daha bircok dalda iş yapmaktayız. gülsuyu  hurdacı firması yetkilisi  iletisime gecebilirsiniz, numaralardan 7/24 ulasabilirsiniz.

Gülsuyu Maltepe’nin bir mahallesi olmasına rağmen kendi basına da bir semt olmaya aday bir  Mahalle bu mahallede hurda almaktayız.hurdalarınızı değerinde almaktayım.Artık hurdacı ihtiyacınızda dışarı cıkıp sokak sokak hurdacı aramanıza gerek kalmadı.

Googleden  bulunduğunuz semtin yada mahallenin adını yazarak ,hurdacı arayıp ev veya iş yerlerinizde yarım saat içinde hurdanın bulunduğu yere olmak demek bizim işimizdir.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Hurda fiyatlarının rekor  kırdıgı 2017/2018 yılları arası hurdanın fiyatları durmadan degişmesi gibi bir çok sebebden dolayı çogu kişi iflas etmiş çogu kişide iflasın eşigine gelmiştir.

Hurda Anakart

Hurda anakart bozuk bilgisayar anakartlarıdır, içerisindeki entegreler , metal ve plastiğin tekrar hammaddeye dönüştürülmesi için geri dönüşüm tesislerinde komponentlerine ayrılır ve daha sonra eritilir.

Hurda anakartlar baskılı devre rengine yani PCB rengine göre iki temel kaliteye ayrılmaktadır. 1. Kalite anakartlar aşağıda görebileceğiniz şekillerdedirler. 1. Kalite Hurda anakartları anlamanın en kolay yolu anakart rengine ve işlemci soketine bakmaktır. İşlemci Soketleri Intel P3 ve Amd K7 ve daha eski nesil ise ve hurda anakart baskılı devre rengi yeşil veya sarı ise bu anakart 1. Kalite bir anakartır. İşlemci soketi 478 yada sonraki dönemde olsaydı yeşil veya sarı renk dahi olsa 2. Kalite anakart kabul edilecekti  veya hurda anakart baskılı devre rengi kırmızı veya mavi renk olsa 2. kalite anakart kabul edilecekti.

gulsuyu hurdalarınızı alıyoruz evınızden ıstedıgınız saatlerde gelıp bızde zaman saat farketmıyoruz bızler sızın ıcın calısıyoruz 7/24  sahın ozer bır telefon kadar yakın

Hurdacı olarak her türlü hurda alım yapmaktayım Demir hurdası dahi elbise hurdası,ceket,pantolon,kazak,plastıl leyen hurdası daha aklınıza gelmeyen hurdalar almaktayız,her türden hurdalarınız için bizimle itibata geçmeniz gerekir.

Related Posts

Leave A Comment