Samandıra Hurdacı

Samandıra Hurdacı 0 532 692 60 96

Samandıra Hurdacı Lehim hurdacısı olarak evinizde veya işyerinizde bulunan ve artık kullanmadığınız bütün sarı hurdalarına talibiz. Sarı hurdası demek uzum ömürlü, herhangi bir korozyona uğramayan, dayanıklı ve iletken yapıda olan sarı pirincten yapılan maddelerdir.

Bu maddeler birçok alanda kullanılabildiği gibi hurdalar arasında ise en değerli maddelerden birisi olduğunu söyleyebiliriz. Sarı pirincin kullanıldığı alanlara baktığımız zaman elektronik, nalburiye, tesisat ve denizcilik gibi birçok alanda kullanıldığını görüyoruz. Aynı zamanda ev ve süs eşyalarının yapımı sırasında da sarı pirince ihtiyaç duyulmaktadır. Evinizde veya işyerinizde bulunan sarı hurdalarını satmak istediğiniz zaman bu hurdalar belirttiğiz adresten alınarak geri dönüşüme katkı sağlar. Geri dönüşüm açısından çok önemli bir madde olduğunu söyleyebiliriz.

Firmamız sizlerden sarı hurdalarınızı aldığı gibi demir hurdalarınızı da almaktadır. Sarı ve lehim hurdacısı olarak sizlere İstanbul Anadolu Yakası’nda birçok noktada en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Bu evrede Samandıra ve çevresinde yer alan işyeri ve evlerden sarı hurdalarını satarak geri dönüşüme kazandırmak isteyen kişiler firmamız ile iletişime geçerek hurdalarının satışlarını gerçekleştirebilirler. Bu evrede sizlere sunmuş olduğumuz hizmetimizi en iyi fiyat garantisi üzerinden sunmaya ve sizlere kesinlikle bir mağduriyet yaşatmamaya özen gösteriyoruz.

Samandıra ve çevresinde sunmuş olduğumuz kaliteli hizmeti aynı şekilde Samandıra ve çevresinde de sunmaya özen gösteriyoruz. Sarı hurdalarına sahip olan Samandıra sakinleri firmamız ile iletişime geçtikleri takdirde satmak istedikleri sarı hurdaları belirttikleri adresten kısa süre içerisinde alınarak değeri kadar ödemelerini alabilirler. Sarı hurdaları hurda alanında çok değerli bir konuma sahip olduğu için sizlere ödeme evresinde bunu bilerek hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Diğer firmalara nazaran her zaman müşterilerimizin kazançlı olmasına dikkat ediyoruz.

Samandıra sakinleri de sarı hurda satışı yapmak istedikleri zaman bizimle iletişime geçebilirler. Bu evrede birçok kişi sahip olduğu hurdalarını ne yapması gerektiği konusunda bilgi sahibi olmadığı için ve bu hurdaların ne kadar değerli olduğunu bilmediğinden dolayı çöpe atmaktadır. Fakat hurdalarınızı bize satarak geri dönüşüme de büyük bir katkı sağlamış olursunuz.