Gebze Hurdacı

Gebze Hurdacı 0 532 692 60 96

Sarı hurdası sanayi sektöründe yoğun olarak kullanım alanına sahiptir. Sarı hurdaları arasında gazete, evrak, dergi, mukavva, karton gibi her türlü Sarı bulunmaktadır. Sarı hurdacısı, demir hurdacısı, sarı hurdacısı geri dönüşümü sağlamaya yarayan aracı niteliğindedir. Hurdacılık ile geri dönüştürülüp yeniden doğaya sunulması mümkün olan malzemeler verimli şekilde değerlendirilmektedir. Böylece doğal kaynaklar korunarak çevreye katkı sağlanmaktadır.

Kağıdın geri dönüşümünün çevreye faydası oldukça fazla olmaktadır. Ağaçların kesilmesi ile ormanların yok olmasını engelleyen Sarı hurdacılığı iledoğaya katkıda bulunulmaktadır. Plastik atıkları ile de doğaya katkı sağlanmaktadır. Sarı hurdacısı hizmetlerini İstanbul’da yapan çeşitli firmalar bulunmaktadır. Firmamız olarak Gebze’de kaliteli hurdacılık hizmeti yürütüyoruz.Sarı, demir, bakır, kurşun, plastik, cam gibi maddelerin de geri kazanılması ve yeniden kullanılması hem kaynaklarımızın tükenmesini önlemekte hem deülke ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hurda malzemelerin ithal edilmesini azaltmakta yani ekonomiye katlı sağlamaktadır. Çok az maliyetle Sarıları geri dönüşüm gerçekleştirilmesi mümkündür.

Hurdaya vereceğiniz Sarı, karton, elektronik cihaz, bilgisayar, demir, sarı hurdalarını fotoğraflarını herhangi bir iletişim aracı kullanarak bize ulaştırmayı da tercih edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu hizmet ile hurdalarınıza değerinde fiyat biçmekteyiz.  İstediğiniz yerden hurdalarınızın alımı gerçekleştirilmektedir. Sarı toplama servislerimiz vasıtasıyla güncel fiyatlar sunulmaktadır. Sarı hacmine göre başka çeşit hurdalarla kıyaslandığında oldukça az hacme sahiptir. Birikmiş ambalajlarından şikayet eden müşterilerimiz depolarında boş yer kalmamasından dolayı Sarı hurdacılığı hizmetinden çokça faydalananlar arasındadır. Özellikle marketlerden mal gelimi sonrasında birikmiş kartonları almaktayız.  Bunun yanında metal içerikli atıkları da sarı hurdacısı olarak değerlendirmekteyiz.

Firmamız nakit ödeme ile hurda karton ve Sarı alımı yapmaktadır. Yaptığı hizmetlerle müşterilerinin yüzünü güldüren firmamız fiyat konusunda da piyasanın altına düşmemektedir. Güncel hurda fiyatları ile piyasada yer alan bir firma olmakla beraber atık karton ve Sarı fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sarı hurdacısı hizmetinin yanı sıra sarı hurdacısı alım satımıyla da ilgilenen bir firmayız. Piyasa değerince kendi araçlarımızla Sarı atıklarınızı toplamaktayız. Doğayı gelecek nesillere bırakabilmek için uygun hizmeti sizlere sunmaktayız.