Beşiktaş hurdacı

Beşiktaş Hurdacı 0 532 692 60 96

Beşiktaş Soyma bakır nedir?

Hurda sektöründe en değerli olarak bilinen hurda çeşitlerinden biri kesinlikle bakırdır. Bu nedenle soyma bakırda üst sıralarda yer almaktadır.

Beşiktaş

Bakır hurda, dünyanın her yerinde iletişim ve elektriği ileten en önemli maddelerden biri olduğu için; yeri ve önemi oldukça mühimdir. Soyma bakırın tam anlamı ise kablodan ayrıştırılmış, gösterişli ve parlak olmasıdır. Bakırın her hali fiyatlarda farklılık gösterebilir. Bakır hurda, soyulmuş hurda ya da soyulmamış hurda olarak 3 farklı şekilde göreceğiniz bakırın fiyatları birbirinden farklıdır. Bu bakır çeşitlerinin ilgi gördüğü en önemli lokasyon İstanbul’dur ve İstanbul’unda tüm ilçelerinde değil bazı ilçelerinde oldukça revaçtadır. Bununla birlikte de hurda sektöründe önemli yeri olan soyma bakır hurda da popüler maddeler arasında yer almaktadır.

Beşiktaş

Soyma bakır hurda hangi alanlarda kullanılmaktadır?

Soyma bakır hurdanın kullanıldığı alanlar genellikle fabrika, kamu kuruluşları, üretim tesisleri ve işletmelerdir. Bakır hurda ile aynı yerlerde kullanılmaktadır. Sadece bazı zamanlarda bakır hurda daha fazla tercih edilmektedir. Bunların dışında kullanım alanları bakımından birbirlerine benzemekteler.